Главная » 2010 » Май » 19 » „Тайм” – „Єнакієвець”: свято голів
00:39
„Тайм” – „Єнакієвець”: свято голів

У пропущеному матчі 23-го туру чемпіонату України львівський «Тайм» з рахунком 8:4 обіграв «Єнакієвець».

Розпечатати ворота «Єнакієвця» «таймівцям» вдалося уже на третій хвилині. Після пасу Павленка відзначився Дмитро Бондар. Подвоїти перевагу господарі зуміли на 6-й хвилині після триходвіки Легчанов-Овсянніков-Кондратюк. Черговий провал гостей трапився на 12-й хвилині. Вихід віч-на-віч із воротарем реалізував Павленко. Згодом «Тайм» почав грати із п’ятим польовим гравцем. На 15-й хвилині Гуменюк зупинив прохід Дмитра Бондаря із порушенням правил. За це він отримав червону картку, а через дві хвилини забив Сергій Якунін – 4:0. До перерви команди забили ще по голу. У складі гостей у воротах Іваняка розписався Замятін, Павленко ж оформив дубль.

Другу двадцятихвилинку обидві команди провели із п’ятим польовим гравцем. В результаті, після перерви глядачі побачили ще шість голів. З-поміж „таймівців” забивали Чепорнюк, Легчанов та Москвін. У відповідь «Єнакієвець» також провів три результативні атаки. Хет-рик оформив Хурсов. Відтак, 8:4 чергова перемога «Тайму».

Просмотров: 716 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0