Главная » 2011 » Декабрь » 13 » “Спортлідер+”-”Лемберг”. Післямова
14:05
“Спортлідер+”-”Лемберг”. Післямова
Сергій Вацяк, головний тренер «Лемберга»:

«У Хмельницькому доволі симпатична команда, яка мені дуже сподобалася. Приємно й те, що, на жаль, нині команди зникають, а в вашому місті, навпаки. Це величезний плюс для українського футзалу. Щодо матчу, то результат, як на мене, відображає хід поєдинку. Команди заробили по очку і мають бути задоволеними. У нас хлопці, після двох останніх поразок, перебували у певній психологічній ямі, яка їм в матчі проти «Спортлідера+» заважала. Особливо в першому таймі. Але в загальному я задоволений діями всіх гравців, які боролися до кінця та продемонстрували характер. Хочу подякувати й хмельничанам, які грали коректно. Сподіваюся, що в другому колі й «Лемберг», і «Спортлідер+» попсують настрій іншим командам».

Іван Стасюк, головний тренер «Спортлідера+»:

«Прикро… Вигравали 2:0, все нібито було під контролем. Знали, що «Лемберг» дуже добре вміє захищатися. І львів’яни витримали пресинг… І наприкінці першого тайму ми не дограли епізод до кінця та пропустили гол. Наприкінці другого тайму знову пропустили. Прикро… Розумієте, коли команди виходять на майданчик, рахунок на табло 0:0. А, коли ми повели в рахунку 2:0, хотіли зловити суперника на контратаці. Якщо ви помітили, «Лемберг», поступаючись у два голи, все одно «сидів» на власній половині поля та чекав моменту. А в другому таймі ми хотіли, щоб вони «полізли» на нас. І два м’ячі ми пропустили з позиційних атак, через наші помилки. Будували гру у другому таймі на контратаках. Але…»

Просмотров: 523 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0