Главная » 2010 » Ноябрь » 12 » "Шахтар" обіграв "Тайм"
00:42
"Шахтар" обіграв "Тайм"
У межах 10-го туру чемпіонату України з футзалу у Львові діючий чемпіон країни приймав віце-чемпіона. Довести свою перевагу «Тайму» не вдалося. Перемогу, зігравши від оборони, у підсумку здобув «Шахтар». Підсумковий рахунок зустрічі 2:3 на користь «гірників».

До перерви команди обмінялися голами. На взяття воріт Дениса Овсяннікова, «Шахтар» відповів голом Євгена Юнакова. Після перерви ініціативою і надалі володів «Тайм». Але контратаки «гірників» були гострішими. Дмитро Калуков та Максим Воронін збільшили перевагу гостей – 1:3. За десять хвилин до кінця гри Станіслав Гончаренко випустив на майданчик п’ятого польового гравця, яким став Денис Овсянніков. Забити у більшості галичанам ніяк не вдавалося. Згодом футболку п’ятого польового одягнув Валерій Легчанов. На передостанній 39-й хвилині Олександр Кондратюк до мінімуму зменшив перевагу суперника – 2:3. Але грамотна гра в обороні донеччан не дозволила «Тайму» врятувати бодай одне очко. Відтак, 2:3 – переміг «Шахтар».

Після гри наставники обох команд залишилися незадоволеними діями своїх підопічних.

Станіслав Гончаренко, головний тренер «Тайму»:
За сьогоднішню гру мені соромно. Але на це є низка причин, які не залежать від мене. Більше мені нічого додати.

Ігор Москвичьов, головний тренер «Шахтаря»: Результатом я задоволений, а ось грою ні. Нам не вдався контроль м’яча. Але головне – ми здобули три очки.

Просмотров: 654 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0