Главная » 2010 » Август » 13 » "РЕКОРД" (Бєльсько-Бяла) - "УРАГАН" (Івано-Франківськ) - 3:5 (1:2, 2:1)
11:06
"РЕКОРД" (Бєльсько-Бяла) - "УРАГАН" (Івано-Франківськ) - 3:5 (1:2, 2:1)
Івано-франківський "Ураган", що знаходиться в Польщі на навчально-тренувальному зборі, провів другий товариський матч. Суперником команди Сергія Гупаленка був "Рекорд" з Бєльсько-Бяли, який у минулому сезоні посів четверте місце в чемпіонаті Польщі, а зовсім недавно став переможцем міжнародного турніру "Beskidy Futsal Cup 2010".

За взаємною домовленістю команд матч складався з трьох таймів по 20 хвилин "брудного" часу. Як раз на третьому таймі "ураганівці" і змогли дотиснути свого суперника. Вже на 1-й хвилині Максим Павлюк відкрив рахунок, але через 7 хвилин Поласек відновив рівновагу.

Протягом двох таймів гра розвивалася за аналогічним сценарієм - івано-франківці забивали, а суперник зрівнював рахунок. На голи Андрія Сімки та Валентина Цвєлих поляки відповіли точними ударами Шимури і Ментеля. Проте після цього забивали лише українці. На 43-й хвилині Цвєлих, а ще за десять хвилин Петро Шотурма встановили остаточний рахунок - 5:3 перемога "Урагану".

РЕКОРД - УРАГАН - 3:5 (1:2, 2:1, 0:2)
Ураган: Іжаковський (Ципун, 41) - Павлюк, Валенко, Шотурма, Пилипів - Кіндратів, Сімка, Ярий, Цвєлих - Космірак.
Голи: Полашек (8), Шимура (30), Ментел (38) - Павлюк (1), Сімка (12), Цвєлих (36, 43), Шотурма (53)

Просмотров: 874 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0