20:44
Подарунок для тренера

«Спортлідер+» (Хмельницький) – «Енергія» (Львів) – 4:4 (3:2)

Арбітри: Сергій Дребужан (Мукачево), Станіслав Туржанський (Запоріжжя)

Голи: Сондак Володимир (4, 7), Коробка Максим (8), Іванов Вадим (24) – Якунін Сергій (7), Макаєв Ільдар (16), Павленко Максим (33, 34)

«Спортлідер+»: 17. Шевцов Сергій, 3. Цой Віктор, 4. Чеботарьов Олег, 5. Михайленко Дмитро, 8. Карбовський Юрій, 9. Коробка Максим, 10. Івонко Максим, 11. Заворотний Ярослав (кап.), 13. Фетько Олексій, 14. Засенко Андрій, 15. Сондак Володимир, 18. Тимощук Богдан, 19. Іванов Вадим, 20. Філь Сергій

Головний тренер: Іван Стасюк

«Енергія»: 1. Ільків Петро, 12. Лисенко Владислав (кап.), 22. Кардаш Володимир, 2. Чепорнюк Сергій, 4. Струк Степан, 5. Коваль Сергій, 7. Якунін Сергій, 8. Рогачов Євген, 9. Пічкуров Павло, 10. Легчанов Валерій, 14. Бондар Дмитро, 16. Макаєв Ільдар, 17. Павленко Максим, 88. Овсянніков Денис

Головний тренер: Олександр Косенко

Попередження: Карбовський Юрій (10), Засенко Андрій (35) – Коваль Сергій (24)

Сьогодні флагман хмельницького футзалу, ФК «Спортлідер+», провів свій черговий матч у найпрестижніших вітчизняних футзальних змаганнях – Екстра-лізі. В останньому матчі регулярного чемпіонату хмельничани приймали діючого чемпіона та володаря Кубку України – грізну львівську «Енергію». Забігаючи наперед відзначу, що матч вдався на славу, і надовго закарбується в пам’яті вболівальників.

Перший небезпечний момент в зустрічі створили гості. Легчанов прицільним ударом замикав хорошу подачу з кутового від Овсяннікова, однак рятівником «лідерів» став Івонко, який заблокував потужний постріл від «десятки» львів’ян. Відповідь хмельничан не забарилась. Заворотний відпасував на Засенка, який вдотик пробивав у праву «шістку», проте виручив «енергетиків» Лисенко. Підопічні Івана Стасюка, заведені палкою підтримкою власних уболівальників, додали у швидкостях, і на 4-ій хвилині вже повели у рахунку. Коробка віддав точну передачу на Сондака, і Володимир точним ударом з трьох метрів у правий нижній кут не залишив жодних шансів голкіперу «Енергії» – 1:0. Львів’ян такий хід подій не влаштовував, і вони почали створювати один за одним небезпечні моменти біля воріт хмельничан. Небезпечно пробивали Рогачов та Якунін, проте впевнено у рамці воріт діяв Шевцов, який раз по раз ліквідовував загрози власним володінням. На 7-ій хвилині Павленко відпасував на ближню стійку, де Якунін вдотик пробив у ліву «шістку» і відновив статус-кво – 1:1. Проте після цього «лідери» не опустили рук, і впродовж однієї хвилини двічі змусили Лисенка виймати сферу із сітки власних воріт. Фетько відпасував на Сондака, і Володимир красивим ударом в праву «дев’ятку» перекинув голкіпера, оформивши дубль в цій зустрічі – 2:1. Через хвилину той же Сондак при розіграші стандарту виконав чудовий простріл на дальню стійку, де Коробка пробив у ліву «шістку» без шансів для голкіпера – 3:1. Після цього команди розпочали грати у відкритий футзал, відповідаючи атакою на атаку, що неймовірно порадувало численних глядачів. Після передачі від Чепорнюка Макаєв впритул розстрілював нашого голкіпера, однак Шевцов зіграв вище всяких похвал, врятувавши свою команду від пропущеного голу. В наступній атаці той же Макаєв в блискучому стилі накрутив захисника і підступним ударом цілив у лівий нижній кут, але страж воріт хмельничан в неймовірному стрибку ліквідував загрозу. Небезпечного удару з дальньої дистанції завдавав Якунін, проте і цього разу на висоті був наш голкіпер. В складі господарів майстерністю продовжував виблискувати Сондак, однак Лисенко двічі врятував «Енергію», реагуючи на потужні удари Володимира у нижній кут воріт. Скорочувати розрив у рахунку повинен був Павленко, але Шевцов в неймовірному стрибку врятував свою команду від пропущеного голу, витягнувши сферу з лівого нижнього кута після удару з кількох метрів від гравця збірної України. Хмельничани продовжували шукати свого щастя в контраатаках. Заворотний красивою передачею знайшов на дальній стійці Засенка, який зльоту пробивав у правий нижній кут, однак врятував «енергетиків» Лисенко, який ціною надзусиль парирував сферу з правого нижнього кута. На 16-ій хвилині гості курйозним чином скоротили розрив у рахунку. Шевцов, вибиваючи м’яч з карного майданчика, влучив у Макаєва, рикошетом від якого і сфера перетнула лінію воріт – 3:2. Кінцівка першої половини матчу ознаменувалась напруженою боротьбою на кожному клаптику майданчика і великою кількістю небезпечних моментів біля обох воріт. Бондар від кутового прапорця відпасував на Чепорнюка, який зходу пробивав у ліву «шістку», однак Шевцов зіграв вище всяких похвал, в черговий раз врятувавши свою команду. Змушений був демонструвати голкіперську майстерність і Лисенко, який здійснив неймовірний сейв після потужного удару під поперечину після удару Заворотного. Перед свистком на перерву забивати міг Рогачов, замикаючи блискучу передачу від Павленка, проте вибачив «лідерів», не влучивши з декількох метрів у фактично порожні ворота. Відпочивати команди пішли за мінімальної переваги підопічних Івана Стасюка.

Другий тайм видався не менш цікавим. Небезпечно з гострого кута у лівий нижній кут пробивав Михайленко, однак на висоті був Лисенко, який врятував «енергетиків» від пропущеного голу. На 24-ій хвилині хмельничани збільшили свою перевагу у рахунку. Лисенко ліквідував загрозу після красивого удару від Сондака, який намагався перекинути голкіпера, проте був безслий після добивання від Іванова, який точним ударом вразив порожні ворота метрів з 15-ти – 4:2. Після цього місце в воротах «Енергії» зайняв Володимир Кардаш. Господарі, піднесені забитим м’ячем, могли ще декілька разів на куражі розписатись у воротах львів’ян. Сондак в красивому стилі обіграв Пічкурова і з розвороту бив у правий нижній кут, але Кардаш ціною надзусиль врятував власну команду від неприємностей. Зльоту у праву «дев’ятку» пробивав Заворотний, проте голкіпер «Енергії» витягнув фактично «мертвий» м’яч з верхнього кута після удару капітана «Спортлідера+». Після цього «Енергія» перехопила ініціативу, і кинулась відіграватись. Коваль від кутового прапорця відпасував на Макаєва, і Ільдар зльоту бив у правий нижній кут, однак його удар прийняла на себе стійка. Через декілька секунд Шевцов врятував нашу команду після гарматного пострілу з розвороту у нижній кут у виконанні того ж Макаєва. Рятував Шевцов «лідерів» після гарматного удару з дальньої дистанції від Якуніна та небезпечного добивання у виконанні Павленка, а коли наш голкіпер був вже безсилий, вибачив хмельничан Струк, який з кількох метрів не зміг влучити у порожні ворота. На 33-ій хвилині "Енергія” скоротила відставання до мінімуму. Пічкуров чудовою передачею врозріз знайшов на дальній стійці Павленка, і кращий голеадор львів’ян вдотик пробив у ліву «шістку», не залишивши жодних шансів Шевцову – 4:3. Забивати міг Віктор Цой, який блискуче зіграв на перехопленні і відразу пробивав у правий нижній кут, але в цьому епізоді за «енергетиків» зіграла стійка воріт. Міг оформити дубль і Коробка, проте вибачив суперника, не замкнувши з декількох метрів чудовий фланговий простріл від Сондака. І саме тоді спрацювало відоме футбольне правило. Легчанов з кутового відпасував на ближню стійку, де Максим Павленко вдотик пробив у праву «дев’ятку» без шансів для голкіпера – 4:4. Завершення матчу проходило у напруженій боротьбі, обидві команди могли схилити шальки терезів на свою користь, але фінальна сирена зафіксувала результативну нічию.

У підсумку – бойова нічия з рахунком 4:4, і таким чином підопічні Івана Стасюка зробили чудовий подарунок для головного тренера команди, який напередодні святкував свій День Народження. Гра показала, що хмельничани знаходяться на правильному шляху, і гучні перемоги нашої команди не за горами.

Регулярний чемпіонат для флагмана хмельницького футзалу завершено, і тепер «Спортлідер+» може спокійно готуватись до Кубку Ліги, в рамках якого у втішному турнірі буде боротись із «Єнакієвцем» та «Кардиналом-Рівне» за 5-7 місця чемпіонату.

Просмотров: 791 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0