Главная » 2011 » Май » 2 » Плей-офф за 5-8 місця. ТВД - Кардинал-Рівне - 7:6
19:29
Плей-офф за 5-8 місця. ТВД - Кардинал-Рівне - 7:6
Матч між екс-земляками видався дуже цікавим і напруженим. Але напруженим у плані зміни рахунку, а ніяк не у ігровому. Все-таки було помітно, що обидві команди дуже розчаровані вильотом із боротьби за нагороди. Вони, звичайно, прикладуть зусилля, щоб здобути п’яту сходинку, але судячи із гри, ні «Кардинал», ні ТВД не будуть розчаровані і сьомою сходинкою.

Матч розпочався досить весело. Команди грали у відкритий футзал, тому й голів уболівальники побачили доволі багато. Відкрили рахунок господарі. Це Ткачук пробив, а Кузь підправив м’яч і той залетів у сітку. Але пройшло лише три хвилини і рівняни вже були попереду. Волянюк скористався пасом Чеботарьова, втік один на один із кіпером і впевнено пробив повз нього. А згодом відзначився і автор першої гольової передачі, який з другої спроби пробив Колтка.

Голи нічого не змінили. Ще раз підкреслю, що команди грали якось спокійно , мабуть вже думками у відпустці. На 9-ій хвилині Вахула пробив, Пітуля зачепив м’яч, але круглий котився у сітку, але тут як тут був Піддубний, який підхопив сферу. Далі була безгольова десятихвилинка, фінішем якої став гол Ткачука. Після удару Кузя м’яч зрикошетив і прилетів прямо на ногу Ткачуку, який з двох метрів вразив порожній кут.

У перерві «кардиналівці» навіть не пішли у роздягальню, а бесіда тренера із гравцями відбулась прямо на лавочці. І відразу з початком другої половини гри Танський змістився із лівого флангу у центр і пробив – 2:3. Ще через 5 хвилин Волянюк віддав на Чеботарьова, а останній забив. І «Кардинал» вперше відірвався із різницею у два голи.

Але як потім рівняни почали пропускати! Першим дзвіночком був удар Дениса, який прийняла штанга. Але через хвилину Кузь, змістившись у центр, пробив у кут. Згодом Кордоба справа пробив у дальній кут. Тим часом і по фолах рахунок був вже 0:5, а львів’яни продовжували атакувати. На 33-ій хвилині Денис забив п’ятий гол. А ще через хвилину свого добився і Кіндій, який реалізував десятиметровий удар за шостий фол.

Гостям нічого не залишалось, як іти у ва-банк, Дєнюжкін змінив Пітулю і почав підключатись до атак. І одна атака виявилась результативною, це Паршиков замкнув дальню штангу. Гості могли й зробити нічию, але їм не фартило, а от Ткачук скористався черговим ударом по порожніх воротах – 7:5. Гол Тригубця за кілька секунд до сирени вже нічого не змінив.

Володимир КРУПЧУК

«ТВД» - «Кардинал-Рівне» - 7:6

«ТВД»: Колток - Вахула, Кордоба, Шурак, Денис - Маржановський, Ткачук, Кузь, Хавер - Саківскій, Кіндій
«Кардинал-Рівне»: Пітула (Денюжкін, 34) - Маринюк, Піддубний, Тригубець, Паршиков - Танський, Волянюк, Чеботарьов, Когут - Сондак, Басіч
Голи: Кузь (3, 29), Ткачук (19, 40), Кордоба (31), Денис (33), Кіндій (34) - Волянюк (5), Чеботарьов (6, 26), Танський (21), Паршиков (39) , Тригубець (40)
Попереджені:  Маринюк (34)

Удари (в ствір): 21 (16) - 18 (14)

Просмотров: 495 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0