Главная » 2009 » Сентябрь » 28 » Післямова гри "Тайму" з ТВД.
00:42
Післямова гри "Тайму" з ТВД.

Станіслав Гончаренко, головний тренер «Тайму»:

Така ситуація в нас не вперше виникає. У грі із «Єнакієвцем» ми теж вели в рахунку 3:0, а потім почали невідомо що творити. Теж і сьогодні. Не задоволений я другою четвіркою, яка свої мікроматчі програла з рахунком 2:0. Через травми Легчанова та Макаєва довелося «тасувати» четвірки, через що і виникли проблеми. Ще б хотів сказати, що ненавиджу львівські дербі.

Мирон Кіндій, капітан ТВД:

«Тайм» зараз пере6уває на піку форми, адже невдовзі гратиме в Кубку УЄФА. Ми погано почали матч, пропустили швидкі два голи. Вони дестабілізували нашу гру. Але згодом оговталися і заграли так, як вміємо. Можна сказати, що ми перший тайм чемно програли, а в другому створили супернику проблеми. Як на мене, справедливим підсумком гри мала б бути нічия.

Просмотров: 856 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0