Главная » 2009 » Ноябрь » 1 » Післямова гри "Тайм"- "Энергія".
01:20
Післямова гри "Тайм"- "Энергія".

Після футзального супердербі, у якому зустрілися львівські команди «Тайм» та «Енергія», наставники обох команд поділилися враженнями від гри з кореспондентом turnir.com.ua. Нагадаємо, з рахунком 1:0 перемогу святкував «Тайм».

Станіслав Гончаренко, головний тренер «Тайму»

Я щаслива людина, адже маю таку команду. Радий, що мої гравці мають характер. «Енергія» сьогодні була більш енергетичною. У цій шкалі вони нас переграли. Загалом, наш суперник – дуже гарна команда, яку я поважаю. Вважаю, вони сьогодні себе завели занадто сильно і від цього постраждали. Загалом, для мене є дивно як команда за такий короткий час змогла так добре підготуватися. Скажу відверто: нам сьогодні пощастило. А це везіння ховається у дуже сильному характері нашого воротаря Владислава Лисенка.

Вилучення Рогачова була справедливим?
Без сумніву. За таке вилучення гравця повинні дискваліфікувати від трьох до п’яти матчів. Футбол – це не бокс.

Чи зможе з такою грою «Енергія» боротися за чемпіонство?
Складне питання. Утім, по сьогоднішній грі вона підходить під цю боротьбу. «Енергія» мені дуже сподобалася.

Микола Сич, головний тренер «Енергії»

На початку матчу судді нам скоро присудили чотири командні фоли, один із яких нам був незрозумілим. І після цього усе почалося. Коментувати вилучення Рогачова я не буду. Будемо дивитися цей епізод у повторі. Бачив спочатку, що його штовхали, а після цього була обопільна боротьба. Після цього подібне порушення правил було на Андрію Федюку, однак судді промовчали. Вважаю, що вони зіпсували свято футзалу у Львові. Коли пропускали гол, повинні були зіграти спокійніше. Задорожний віддавав гостру передачу, а вийшло перехоплення. Цей гол мені нагадав той момент, коли також наприкінці зустрічі нам забив «Шахтар».

Просмотров: 820 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0