Главная » 2011 » Май » 1 » "Меркурій" (Чернівці) - "Продексім" (Херсон) - 3:3
12:10
"Меркурій" (Чернівці) - "Продексім" (Херсон) - 3:3
Сьогодні чернівецький футзальний клуб «Меркурій» зіграв у рідних стінах перший матч плеф –оф першості України (перша ліга). Підопічні Віктора Мглинця, які посіли першу сходинку у групі «Б» протидіяли колективові «Продексім» (Херсон). Ця команда стала другою у групі «А».

На жаль, чернівчани пропустили вже на 2 хвилині зустрічі. У «рамці» господарів «розписався» Михайло Макшанов. Зрівняти результат «Меркурію» вдалося вже у другій половині гри. Відзначився Сергій Рибак (25 хвилина). Через три хвилини той же Сергій Рибак вивів буковинців уперед. Однак, згодом Василь Камінський (29 хвилина) зробив рахунок нічийним – 2:2. На 32 хвилині Олександр Дележа забив третій гол нашої команди. А на останній хвилині поєдинку Галактіон Мдзінарішвілі таки зумів принести херсонському колективові нічию – 3:3.

Матч – відповідь відбудеться 7 травня у Херсоні. Команда, яка переможе за сумою двох зустрічей, наступного сезону виступатиме у вищій лізі, а також гратиме 14 і 21 травня за перше місце у дивізіоні. Переможені вестимуть боротьбу за бронзові нагороди.

Склад «Меркурія»: Сергій Париський, Денис Купчанко, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Олександр Мікулеску, Олександр Дележа, Віталій Багряк, Сергій Рибак, Олександр Маковійчук, Вадим Шерстньов, Віталій Ткачук, Олександр Дерік.