Главная » 2013 » Февраль » 28 » Максим ПАВЛЕНКО: "Наступного разу можемо й не "вилізти" з 0:3"
23:10
Максим ПАВЛЕНКО: "Наступного разу можемо й не "вилізти" з 0:3"

З двох голів поспіль на старті другого тайму у ворота хмельницького «Спортлідера+» «енергетика» Максима Павленка розпочався камбек «Енергії» у грі. Тож відразу по завершенні переможного для «Енергії» поєдинку – 6:4 Максим прокоментував перебіг гри.

-Шкода, що не реалізовували свої моменти у першому таймі, яких було безліч,- каже Максим Павленко. Адже суперник створив чотири, а реалізував – три. Це створило напругу у матчі. У перерві відбулася серйозна розмова. Ми вирішили, що відповідальніше потрібно відноситися до гольових моментів та реалізовувати їх. А недооцінки суперника з нашого боку, як хтось, можливо, думає, не було, бо на кожен матч налаштовуємося , як на останній бій. Нам трішки не пощастило з реалізацією моментів. Добре, що у другому таймі дуже вдало зіграли у грі з п’ятим польовим. У перерві Микола Сич сварився і ми самі розуміємо, що так грати не можна і наступного разу можемо й не «вилізти» з 0:3.

Просмотров: 433 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0