Главная » 2012 » Декабрь » 30 » "ЛЬВІВХОЛОД" (Львів) - "УРАГАН-2" (Івано-Франківськ) - 3:1 (1:1)
00:17
"ЛЬВІВХОЛОД" (Львів) - "УРАГАН-2" (Івано-Франківськ) - 3:1 (1:1)
У завершальному поєдинку 2012 року в рамках 7-го туру Першості України І ліги івано-франківський "Ураган-2" зазнав виїзної поразки. У суботу, 29 грудня, у Львові підопічні Івана Скіцка поступилися місцевому "Львівхолоду" - 1:3.

В першому таймі "ураганівці" грали доволі впевнено та спромоглися першими відкрити рахунок. Михайло Зварич використав помилку в захисті львів'ян та поцілив прямісінько в сітку воріт. Після цього суперник значно активізувався, і незабаром в одній з контратак пощастило Миколі Грицині. На перерву суперники йшли за нічийному підсумку 1:1.

Відпочивши, гра пішла на зустрічних курсах, команди по-черзі створювали небезпечні моменти біля воріт один одного, однак відзначитись ще одним забитим м'ячем довго нікому не вдавалося. На 31-й хвилині Володимир Лаба впевнено обіграв воротаря "Урагану-2" і вивів господарів - 2:1.

Не дивно, що наступним кроком гостей була гра з п'ятим польовим гравцем, яка і стала причиною ще одного м'яча. На цей раз у порожні ворота івано-франківців влучив голкіпер "Львівхолода" Ігор Пунда. Сталося це на останній хвилині матчу...

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану-2":
Не дивлячись на результат, я дякую хлопцям за віддачу, яку ми побачили сьогодні на майданчику. В цілому, я задоволений грою своїх підопічних, вони постаралися. Звичайно, що команда "Львівхолод" - дуже сильний і досвідчений суперник, і нам сьогодні просто трохи не вистачило досвіду.

Перша ліга. Група А (Захід). 7 тур
27.12 "Апперкот" Ковель - "Спортлідер-2" Хмельницький - 10:8
28.12 ФК "Одеса" - "Кардинал-2 ДЮСШ-4" Рівне - 11:3
29.12 "Львівхолод" Львів - "Ураган-2" Івано-Франківськ - 3:1
Голи: 0:1 Михайло Зварич (7), 1:1 Микола Грицина (13), 2:1 Володимир Лаба (31), 3:1 Ігор Пунда (40)

1. "Меркурій" Чернівці 6 4 2 0 19-2 14
2. "Львівхолод" Львів 6 3 3 0 17-10 12
3. "Апперкот" Ковель 6 3 2 1 32-25 11
4. ФК "Одеса" 6 2 2 2 31-16 8
5. "Кардинал-2 ДЮСШ-4" Рівне 6 1 3 2 16-26 6
6. "Ураган-2" Івано-Франківськ 6 1 1 4 12-23 4
7. "Спортлідер-2" Хмельницький 6 0 1 5 13-38 1