Главная » 2011 » Декабрь » 24 » «Локомотив» - «Енергія»: один гол і три очки у львів’ян
18:40
«Локомотив» - «Енергія»: один гол і три очки у львів’ян
У Харкові львівська «Енергія» з рахунком 1:0 здолала місцевий «Локомотив».

У першому таймі глядачам було ніколи нудьгувати. Небезпечні моменти раз по раз виникали поблизу воріт обох команд. Дмитро Камеко, Микола Білоцерковець, Сергій Журба, Віталій Кисельов й Олександр Кондратюк були найгострішими на вістрі атаки «залізничників». Але Володимир Кардаш був на висоті, осічок він не припускався. З-поміж «енергетиків» найбільша небезпека воротам Євгена Іваняка надходила від Сергія Якуніна, Ільдара Макаєва, Дениса Овсяннікова та Максима Павленка. Але до перерви відзначитися поталанило лише Валерію Легчанову. Він скористався пасом Овсяннікова. Отож, перший тайм завершився мінімальною перемогою «Енергії».

Після перерви галичани зробили ставку на гру від оборони на контратаках. Гості настільки грамотно зіграли в захисті, що у гостей було не багато гольових моментів. Зважаючи на це, трохи більше чим за три хвилини до кінця матчу, «залізничники» пішли на штурм воріт Кардаша уп’ятьох.  Але і це їм не принесло успіху. Хоча на останніх секундах були побоювання повторення сценарію попередньої гри цих команд, коли «Локомотив зрівняв рахунок в унісон із фінальною сиреною. Але цього разу «енергетики» встояли. Отож, 0:1 – виїзна перемога «зелено-білих».