Главная » 2012 » Февраль » 12 » "Кардинал-Рівне" - "ЛТК" 4:1.
20:59
"Кардинал-Рівне" - "ЛТК" 4:1.

Мар'ян Маринюк робить хет-трик, а "Кардинал-Рівне" серйозну заявку на вихід у чвертьфінал.

В єдиній парі 1/8 фіналу Кубку України з футзалу, де зустрічались дві команди "Екстра-ліги", перемогу з великим рахунком, а разом з нею і вагому заявку на вихід до чвертьфіналу, зробив "Кардинал-Рівне" - рівняни з рахунком 4:1 переграла луганський "ЛТК".

За кілька секунд до перерви матчу Мар'ян Маринюк відкрив рахунок, а згодом на початку другого тайму відправив ще два м'ячі у ворота кіпера "ЛТК" Василя Сухомлинова. Господарі на цьому не зупинились, і Володимир Сондак довів рахунок до 4:0.

Гості лише на передостанній хвилині змогли відіграти один м'яч - цілі досяг точний удар новачка луганчан Андрія Бурдюга.

Матч-відповідь за вихід до чвертьфіналу суперники зіграють в Луганську 24 березня.

Просмотров: 745 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0