Главная » 2010 » Октябрь » 30 » Із «ЛТК» грати вміємо…
22:30
Із «ЛТК» грати вміємо…
Як показав матч 8-ого туру, грати проти львівської «Енергії» гравці луганської «ЛТК» належним чином не вміють. У літнє міжсезоння підопічні Миколи Сича на міжнародних турнірах двічі розгромлювали свого суперника. Матч національного чемпіонату не став винятком. Львівська «Енергія» знову на голову виявилася сильнішою за свого опонента…

Уже на початку матчу неозброєним оком було помітно, що клас команд дещо відрізняється. Небезпечні моменти біля воріт Юрій Савенка посипалися одразу. І один із них у дебюті гри для голкіпера завершився плачевно. Тригубець отримав чудову передачу від Кардаша і провів свій перший гол у новому чемпіонаті. Забивши гол, «енергетики» не збавили обертів і продовжували атакувати. Попри велику кількість гольових моментів, забити львів’янам не вдавалося до завершення тайму. Тоді Олександр Бондар оформив дубль. Спочатку гравець «Енергії» реалізував дабл-пенальті, а за 6(!) секунд до сирени про завершення тайму бездоганно пробив під поперечку – 3:0.

У другому таймі на майданчику нічого особливо не змінилося. Підопічні Миколи Сича епізодами розривали оборону суперника, натомість захищалися напрочуд непогано. У складі «ЛТК» найбільше виділявся Микита Тменов, Олександр Стрілець та Максим Івонко. Утім, пробити оборону «Енергії» їм вдавалося з великим трудом.

На початку другого тайму свій другий гол у чемпіонаті провів Дмитро Іванов. Тоді у перемозі львівського клубу, мабуть, ні в кого не виникало сумнівів. Зробити рахунок 5:0 судилося Михайлові Романову, який, як і Іванов та Тригубець, забив після тривалого гольового «застою». При рахунку 5:0 «Енергія» мала масу можливостей для того, аби збільшити свою перевагу, однак у деяких епізодах досвідчені футболісти львівської команди припускалися дитячих помилок. Натомість луганчанам вдалося забити гол престижу. Його автором став Олександр Стрілець. При рахунку 5:1 команда Олексія Соломахіна мала дві нагоди для того, аби скоротити розрив у рахунку. Утім, і Микита Тменов, і Артем Рось не реалізували дабл-пенальті. Фінальна сирена зафіксувала впевнену перемогу "Енергії" з рахунком 5:1. Відтак, перемога над "ЛТК" стала шостою перемогою «Енергії» у новому чемпіонаті. Гравці "ЛТК" у цьому матчі не стрибунли вище голови...

"Енергія" (Львів) - "ЛТК" (Луганськ) - 5:1 (3:0)
«Енергія»: Кардаш (Ільків, 37) - О Бондар, Петрушин, Струк, Романов, - Федюк (к), Тригубець, Рогачов, Іванов, - Луців, Задорожний
«ЛТК»: Савенко (Удовиченко, 33) - Стрілець, Рось, Івонко, Тменов (к), Ануфрієв, Шпигар, Василенко
Арбітри: Туржанський (Запоріжжя), Чупіс (Миронівка)
Голи: Тригубець, 4, О Бондар,17, 20, Іванов, 23, Романов, 27 - Стрілець, 37
Попередження: Рось, 6.

Просмотров: 599 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0