Главная » 2011 » Апрель » 16 » «Енергія-Тайм» зрівнює рахунок у серії
21:03
«Енергія-Тайм» зрівнює рахунок у серії
У повторному матчі чвертьфінальної серії плей-оф, у якому севастопольський «ПФС» приймав львівську «Енергію-Тайм», сенсації не сталося. Львівська команда перемогла у другій зустрічі і зрівняла рахунок у серії.

На початку матчу «енергетикам» двічі вдалося розпечатати ворота гостей, і двічі це зробив Євген Рогачов. Спочатку Євген реалізував пенальті, а згодом поцілив у порожні ворота, коли суперник грав з п’ятим польовим гравцем. До перерви команди більше не забивали.

У другому таймі гравець «ПФС» Андрій Чернієнко відродив інтригу у матчі, забивши гол у порожні ворота. Сталося це тоді, коли львів’яни уже грали з воротарем-моталою. Утім, на більше підопічні Олега Безуглого у цій грі не спромоглися. Попри це, мабуть, ніхто не засмутився, адже своє завдання у цій серії севастопольці виконали днем раніше.
Натомість галичани провели ще один гол, автором якого став Максим Павленко. Як підсумок, 1:3 на користь гостей і 1:1 у серії. Наступні ігри цієї серії відбудуться у Львові (21-ого, 22-ого і при необхідності 23-ого квітня у палаці спорту «Галичина»). Запрошуємо Вас відвідати ці матчі. Вхід – вільний!

«ПФС» (Севастополь) – «Енергія-Тайм» (Львів) – 1:3 (0:2)
Рахунок у серії – 1:1
«ПФС»: Кобець, Лінєяв, Олексієнко, Яблонський, Радько, - Чернієнко, Шамотій, Свірідов
«Енергія-Тайм»: Лисенко, Рогачов, Романов, Д. Бондар, Макаєв, - Якунін, Павленко, Легчанов, О. Бондар, - Струк, Задорожний
Голи: Чернієнко, 25, - Рогачов, 4 (з пен.), 5, Павленко, 35
Попередження: Ліняєв, 5, Чернієнко, 35

Просмотров: 528 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0