Главная » 2011 » Январь » 30 » «Енергія-Тайм» - володар Кубка України
23:46
«Енергія-Тайм» - володар Кубка України
Обігравши у фіналі «Кардинал-Рівне» з рахунком 2:1, «Енергія-Тайм» стала володарем національного Кубка.

Матч із «Кардиналом-Рівне» для команди Станіслава Гончаренка виявився не простим. Все-таки учора львів’яни відали чимало емоційних та фізичних сил у грі із «Ураганом», натомість наш суперник сьогодні на майданчик вийшов свіжим і сповненим енергії.

Саме «кардиналівці» відкрили рахунок у зустрічі. На 12-й хвилині своїх колишніх партнерів по команді засмутив Андрій Паршиков. Через 5-ть хвилин Михайло Романов зрівняв рахунок. Забити переможний гол львів’янам вдалося за 4-ри хвилини до завершення матчу. Віталій Танський порушив правила, після чого в пасиві «Кардиналу-Рівне» було уже шість командних фолів. Дабл-пенальті реалізував Валерій Легчанов – 2:1. Згодом, команда із Рівного спробувала перевести гру в овертайм завдяки залученню Дєнюжкіна п’ятим польовим гравцем. Але «енерго-таймівські» редути встояли.

Кубок України. Фінал
«Енергія-Тайм» - «Кардинал-Рівне» - 2:1
«Енергія-Тайм»: Лисенко - Легчанов, Овсянніков, Якунін, Павленко -  Д.Бондар, Рогачов, Макаєв, Романов -  Задорожний, Струк
«Кардинал-Рівне»: Пітуля (Денюжкін, 36) - Маринюк,Тригубець, Паршиков, Піддубний - Волянюк,Танський, Чеботарьов,  Данилюк - Сондак, Когут
Голи: Романов (17), Легчанов (36) - Паршиков (12)
Попередження:  Макаев (12) - Сондак (25), Тригубець (34), Басіч (35), Танський (36)

Просмотров: 678 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0