Главная » 2010 » Февраль » 19 » «Енергія» - «Тайм»: Післяматчеві коментарі
10:52
«Енергія» - «Тайм»: Післяматчеві коментарі
Після чвертьфінальної кубкової гри, у якій «Енергія» з рахунком 3:4 поступилася, львівському тайму враженнями від гри поділилися головні тренери обох команд.

Микола Сич, головний тренер «Енергії»
Напруга на майданчику панувала до кінця поєдинку. У другому таймі при рахунку 2:2 ми не реалізували стовідсотковий момент, після чого пропустили гол від Олександра Кондратюка. Вважаю, цей гол став ключовим у матчі. Ми пішли відігруватися, і знову пропустили. З такою командою як «Тайм» свої моменти необхідно реалізовувати.

На вашу думку, «Енергія» сьогодні програла майбутньому володарю Кубка України?
За потенціалом це найсильніша команда. Вважаю, «Тайм» повинен виграти кубок. Якщо дива не станеться, то так і буде.

Станіслав Гончаренко, головний тренер «Тайму»
Гра з "Енергією" була дуже інтигуючою. У ній був ефект дербі. Для «Енергії» була присутня теза «або сьогодні, або ніколи», було присутнє кубкове формулювання про те, що фаворитів не існує. Думаю, самі гравці не очікували такого. Ми в другій грі підряд пропускаємо незрозумілі мячі. Переконаний, гравці всією душею того не хочуть. Але настає безглузда мить... Ми сьогодні самі собі, по суті, забили три голи. Парадокс... На щастя, в черговий раз «Тайму» вистачає витримки, уміння й холоднокровності. Дуже хочу відзначити роботу четвірки Кондратюка. Хлопці відробили монолітно, впевнено, чітко. Свій мікро-матч вони виграли з рахунком 4:2, третій гол ми пропустили в більшості. Тривожить, що четвірка Павленка другу гру не забиває голів.

Просмотров: 731 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0