Главная » 2012 » Октябрь » 11 » «Динамо» «в суху» перемагає «Енергію»
23:19
«Динамо» «в суху» перемагає «Енергію»
Львівська «Енергія» зазнала другої поспіль поразки в елітному раунді розіграшу Кубка УЄФА, що триває в іспанській Мурсії. Московському «Динамо» «зелено-білі» поступилися з рахунком 5:0.

У першому таймі Лисенкові довелося чотири рази витягати м’яч зі сітки власних воріт. І це при тому, що Владислав не раз рятував свою команду від голу. Не можна сказати, що його колега із «Динамо» Густава був без роботи. Йому також в деяких епізодах доводилося демонструвати свою майстерність. Переграти стража воріт «Динамо» «енергетикам» так і не вдалося.

Відразу після перерви Фернандіньо  оформив хет-рик. Попри велику кількість небезпечних моментів, голів більше не було.