Главная » 2012 » Ноябрь » 6 » Чернівецький "Меркурій" здолав ковельський "Аперкот"
00:49
Чернівецький "Меркурій" здолав ковельський "Аперкот"
Команда «Меркурій» (Чернівці) розпочала виступи у першості України з футзалу (перша ліга). Сьогодні підопічні Віктора Мглинця грала у ФОК «Олімпія» з колективом «Аперкот» (Ковель). Зазначимо, що минулого сезону ця команда мала назву «Буран – Негабарит».

Перший гол у зустрічі забили гості. Відзначився Іван Данилюк (14 хвилина). Наші земляки зрівняли рахунок на початку другого тайму. У воротах суперника «розписався» Павло Химяк (21 хвилина). А на 33 хвилині вдало виконав дабл – пенальті буковинець Сергій Янчик (33 хвилина). На останній хвилині зустрічі наші земляки спромоглися відзначитися двічі (!). Голи на рахунку Павла Химяка та Сергія Рибака. Остаточний підсумок гри – 4:1 на користь «Меркурія».

Склад чернівецької команди: Сергій Париський, Володимир Удовиченко, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Олександр Маковійчук, Юрій Пантя, Михайло Рябий, Дмитро Давидний, Сергій Рибак, Тарас Таріца, Віталій Ткачук, Павло Химяк, Олексій Бакалярик.

Наступного туру чернівецький «Меркурій» гратиме на виїзді з колективом «Львівхолод» (Львів). Матч відбудеться 10 листопада.

Просмотров: 528 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0