Главная » 2011 » Апрель » 21
Гравець «Енергії-Тайму» Ільдар Макаєв розповів клубній прес-службі про матчі плей-офф чемпіонату із «Севастополем».

- Ільдаре, як оціните матчі із «Севастополем»?
- Звісно, хотілося виграти обидва матчі. Але у першій грі, за рахунку 2:0,ми подумали, що справа зроблена й розслабилис ... Читать дальше »
Просмотров: 535 | Добавил: futsalukrain | Дата: 21.04.2011

Напрочуд драматичними виявилися чвертьфінальні поєдинки чемпіонату України з футзалу. Усі команди зіграли по два матчі із серії до трьох звитяг. В усіх чотирьох парах рахунок наразі нічийний — 1:1.

Найбільш захопливою виявилася зус ... Читать дальше »

Просмотров: 572 | Добавил: futsalukrain | Дата: 21.04.2011

Сім матчів з початку сезону провели між собою "Ураган" і ТВД. Попереду - ще принаймні два, але найбільш вирішальні на шляху до півфіналу чемпіонату України.

В усіх поєдинках проти львівської команди грав Максим ПАВЛЮК, якому так і не вдалось відзначитись лише в одній грі, коли "Ураган" в гост ... Читать дальше »
Просмотров: 573 | Добавил: futsalukrain | Дата: 21.04.2011