Сегодня состоялась жеребьевка четвертьфинала Кубка Украины по футзалу.

Напомним, что ответный матч пары "СумДУ" – "Шахтер" был ... Читать дальше »

Просмотров: 783 | Добавил: futsalukrain | Дата: 24.12.2009

«ЛТК»: *23.Ципун (12.Щербина, 32) – 4.Стрелец, 5.Тменов (к), 7.Ануфриев, 10.Стрельцов - 2.Кардава, 8.Ивонко, 9.Бессалов, 11.Смоловик. Главный тренер – Алексей Соломахин. Запас: -.
*Во время 10-метровых в исполнении хозяев ... Читать дальше »

Просмотров: 772 | Добавил: futsalukrain | Дата: 24.12.2009

Початок луганського матчу не міг заспокоїти стривожених останніми результатами уболівальників львівської "Енергії”. Перший тайм команда програла цілком заслужено – суперник показав прекрасну налаштованість на дуель з вищоліговим суперником, "замовив” високий темп і змусив гостей рухатися більше, ... Читать дальше »

Просмотров: 756 | Добавил: futsalukrain | Дата: 24.12.2009

«Тайм» пройшов в чвертьфінал Кубка України. «Червоно-чорні» сьогодні обіграли  земляків з «Кардиналу» - 3:1.
У першому таймі відзначилися Москвін та Макаєв. На початку другого періоду Танський зробив рахунок 2:1, а наприкінці матчу крапку поставив Овсянніков – 3:1.