Третий — Юрий Воложенко (Харьков)
Хронометрист — Игорь Бик (Харьков)

... Читать дальше »

Просмотров: 871 | Добавил: futsalukrain | Дата: 26.10.2009

Після гри "Кардинал" - "Єнакієвець", яка завершися бойовою нічиєю 3:3, наставники обох команд відповіли на запитання журналіста turnir.com.ua

Юрій Кобзар, головний тренер "Єнакієвця"

Претензії до ... Читать дальше »

Просмотров: 788 | Добавил: futsalukrain | Дата: 26.10.2009

У напруженому матчі 8-го туру «Тайм» в Житомирі обіграв з рахунком 1:3 тамтешній «Контингент».

Попри тотальну перевагу «Тайму», першими забили господарі. На 18-й хвилині Тригубець в штрафному майданчику «Контингенту» зіграв рукою. Це був уже шостий командний фол «червоно-чорних». Десятиметровий ... Читать дальше »

Просмотров: 824 | Добавил: futsalukrain | Дата: 26.10.2009

Шосту перемогу поспіль у національному чемпіонаті здобула львівська «Енергія». Львів’яни у рідних стінах у доволі непростому матчі здолали «ПФС». Пробити оборону Севастополя «енергетикам» вдалося двічі. Розгромом у грі не «пахло», сенсацією також…

Зважаючи на ситуацію у турнірній таблиці, на ... Читать дальше »
Просмотров: 783 | Добавил: futsalukrain | Дата: 26.10.2009