Главная » 2009 » Август » 5 » "Ураган" здолав "Рекорд"
09:54
"Ураган" здолав "Рекорд"

У першому спарингу літнього міжсезоння "Ураган" з рахунком 9:4 розгромив "Рекорд" з Бельсько-Бяла.

У першому спарингу літнього міжсезоння суперником "Урагану", який проводить свій другий тренувальний збір у Польщі, стала команда "Рекорд" з Бельсько-Бяла. У однойменному залі наступного тижня пройдуть поєдинки міжнародного турніру "Beskid Futsal Cup", тож ще до відїзду з України керівництво обох клубів домовилось про котрольну гру.

Цікаво, що сам матч пройшов у форматі 3 тайми по 20 хвилин, і дав змогу подивитись у грі різні поєднання гравців у складі обох команд. Івано-франківці не мали жодних проблем проти дебютантів польської Екстракласи, вигравши кожен з трьох ігрових періодів. На 54-й хвилині підопічні Сергія Гупаленка довели рахунок до непристойного (9:2), однак змінити його на двозначний не судилося. Наприкінці гри полякам вдалося забити ще два м'ячі у ворота "Урагану", відтак цей спаринг завершився крупною перемогою української команди - 9:4.

У суботу, 8 серпня, івано-франківці проведуть ще один контрольний матч, цього разу проти сильнішого суперника. Хожувський "Клірекс" минулого сезону грав у фіналі національного кубка, а в чемпіонаті Польщі посів шосте місце. Нагадаємо, обидва спаринг-партнери "Урагану" наступного тижня гратимуть на турнірі "Beskid Futsal Cup", де вони потрапили до групи В разом з львівським "Таймом".

"Рекорд" (Бєльсько-Бяла, Польща) - "Ураган" (Івано-Франківськ) - 4:9 (1:4, 1:2, 2:3)

Склад "Урагана": Іжаковський (Корнєєв) - Павлюк, Паршиков, Валенко, Шотурма, Кулик, Піддубний - Кіндратів, Сімка, Мансуров, Ярий, Цвєлих, Пилипів.

Голи: Будняк (2, 32), Шиманські (56), Дура (59) - Павлюк (13, 43), Ярий (17), Сімка (19, 37), Піддубний (20), Цвєлих (39), Мансуров (48), Валенко (54).