Главная » 2009 » Август » 1 » Земляки уникають «Тайму». Чемпіон змінює плани
10:36
Земляки уникають «Тайму». Чемпіон змінює плани
Львівського футзального «Тайму» знову виникли проблеми зі спаринг-партнерами. Як і взимку цього року, інші три вищолігові колективи зі Львова, на відріз відмовляються проводити товариські матчі із чинним чемпіоном.

«Формулювання відмов різне, - розповідає Станіслав Олександрович. - Хтось каже, що в їхні плани на цьому етапі підготовки не входять товариські матчі, інші відповідають: «А навіщо нам з вами грати, ви ж заберете м’яч й ми його більше не побачимо», дехто каже відверто, що ми слабкіші за вас і не має нам сенсу з вами проводити товариські матчі. Ці пояснення дуже наївні. Я завжди позитивно відгукувався на пропозиції провести товариські ігри. Адже це етап ВТК (відділу технічного контролю – Авт.). На якій би стадії підготовки ти не знаходився б, на чому б не зосереджувався, будь-яка гра дуже потрібна. Вона покаже, на що твоя команда здатна на цей момент».

Отож, у Львові провести заплановані тренерським штабом контрольні матчі «Тайму» не вдасться. 4 серпня команда вирушить на міжнародний турнір у Чехію - «Greenball Cup». Змагання відбудуться 6-9 серпня. В Тепліце змагатимуться такі команди: «Сібіряк» (Новосибірськ), «Шахтар» (Донецьк), «ТВД» (Львів), ЕРА-ПАК (Хрудим, Чехія), МФК «Тюмень» , «Слов-Матік» (Братислава, Словаччина) та «Балтикфлора» (Тепліце, Чехія).

А 11-14 серпня «Тайм» в польському місті Бєльсько-Бяла зіграє на першому міжнародному турнірі "Beskid Futsal Cup 2009". Участь в змаганнях також візьме "Ураган" з Івано-франківська, бронзовий призер російської Суперліги - ТТГ-ЮГРА, багаторазовий чемпіон Грузії - "Іберія-2003". Господарів представлятимуть чемпіон країни "Хуртап", "Нова Катовіце", "Клірекс", "Інпулс-Алпол" та місцевий "Рекорд".

Просмотров: 793 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0