Главная » 2009 » Март » 21 » Українські футзалісти обіграли голландців
00:39
Українські футзалісти обіграли голландців

Завдяки перемозі 4:1 над збірною Голландії збірна України вийшла на перше місце у своїй відбірковій групі.

Після першого тайму українці змусили похвилюватися вболівальників. Переваги «синьо-жовтих» не відчувалося. Натомість груба помилка львівського «теведиста» Рогачова призвела до гола Кеєса Тійса.

Щоправда, у другому таймі наші футзалісти виправилися. І особливо це стосується Рогачова, який оформив дубль, забивши два голи на 28-ій і 31-ій хвилинах. Згодом досвідчений Пилипів з івано-франківського «Урагану» збільшив перевагу української команди. А крапку зустрічі поставив львівський «таймівець» Чепорнюк.

4:1 – закономірна перемога підопічних Геннадія Лисенчука. І тепер усе вирішиться у поєдинку з Румунією, який відбудеться в неділю, 22-го березня.

Україна – Голландія – 4:1

Голи: Рогачов (28, 31), Пилипів (35), Чепорнюк (40) – Тійс (18)

Склад збірної України: Лисенко – Зам’ятін, Пилипів, Юнаков, Іванов – Легчанов, Рогачов, Сільченко, Романов – Кондратюк, Чепорнюк

Просмотров: 744 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0