Главная » 2009 » Март » 20 » Українці перемогли збірну Андори
00:50
Українці перемогли збірну Андори

Украина-Андорра 4-2 (2-1)

Украина: Лысенко – Замятин, Юнаков, Иванов, Чепорнюк – Рогачев, Сильченко, Кондратюк, Романов, Литвиненко, Легчанов, Валенко

Голи: Рогачов (14), Кондратюк (17), Д.Іванов (28, 40) – Самсо (19), Баптіста (30).

Збірна України у стартовому матчі першої відбіркової групи до чемпіонату світу 2010 року перемогла команду Андори 4:2.

Відкрили рахунок українці. На 14 хвилині львівський "теведист" Євген Рогачов точно пробив із 8 метрів. Через три хвилини Кондратюк із "Тайму" подвоїв перевагу. Але андорці не здались і ще до перерви один гол відіграли.
У другому таймі Дмитро Іванов забив третій гол, але андорці знову скоротили рахунок до мінімуму. На останніх хвилинах андорці вийшли із п'ятим польовим, але дістали гол у свої ворота.
Наступний матч наша збірна проведе завтра, 20 березня, проти команди Голландії. Початок матчу о 16:00 за Київським часом

Просмотров: 872 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0