Главная » 2009 » Февраль » 25 » «Моноліт» -- «Тайм» 1:4
19:44
«Моноліт» -- «Тайм» 1:4
«Моноліт» (Харків): 1. Денюжкін Віталій, Чепель Богдан, Крамаренко Юрій, Турчак Віктор, Таранчук Сергій, Каргін Максим, Трунов Олексій, Воронін Максим, Фінтісов Станіслав, Аветісян Максим, Рекунчак Роман.
«Тайм» (Львів): Іваняк Євгеній, Чепорнюк Сергій, Якунін Сергій, Москвін Євгеній, Кондратюк Олександр, Бондар Олександр, Бондар Дмитро, Павленко Максим, Легчанов Валерій, Овсянніков Денис.
Голи: Кондратюк (8), Легчанов (16, 32), Овсянніков (37), Дєнюжкін (40)

Лідер чемпіонату подразник особливий для будь-якої команди, особливо коли йдеться про такий амбітний колектив, як «Моноліт». Але в «Таймі» зібрався кістяк збірної України, а тому протистояти львівській команді дуже не просто. Надмірне бажання перевершити кваліфікованих опонентів, призвело до того,що уже на 8-й хвилині першого тайму в пасиві «Моноліту» було 4 командних фоли. Усе на тій же 8-й хвилині, галичани відкрили рахунок – відзначився після грубої помилки воротаря харків’ян Дєнюжкіна Кондратюк. На 16-й хвилині господарі «відзначилися» 6 командним фолом, а відтак гості отримали право пробити 10-метровий. Стандарт вміло виконав Легчанов – 0:2. Витримавши натиск «Моноліту», третій гол львів’яни забили на 32 хвилині. Ударом зі штрафного власну гармату знову розрядив Легчанов – 0:3. Коли на 37-й хвилині забив Овсянніков, сумнівів стосовно переможця гри ні в кого не залишилося. Саме тому наставник «Тайму» Станіслав Гончаренко вирішив вдатися до експериментів. За хвилину до завершення матчу гості почали грати із п’ятим польовим гравцем. Цим скористалися господарі – єдиний гол «Моноліту» в активі воротаря команди Дєнюжкіна. Відтак, 1:4 на користь «Тайму».

Просмотров: 937 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0