Главная » 2008 » Декабрь » 14 » "Тайм" підкорив "Планету"
11:08
"Тайм" підкорив "Планету"
Столична «Планета-Міст» чергової осічки в чемпіонаті припустилася у матчі із «Таймом». На своєму паркеті кияни поступилися команді Станіслава Гончаренка з рахунком 2:0. У передматчевому коментарі президент «Тайму» Роман Цибик зазначив, що його команді необхідно забити швидкий гол, у такому разі завдання здобути перемогу суттєво спроститься. «Таймівці» так і зробили… Уже на другій хвилині матчу влучним ударом відзначився Максим Павленко. Господарі спробували відігратися, але загострити гру поблизу воріт Євгена Іваняка їм вдавалося не часто. Активністю у складі «Планети» відзначалися новобранець команди Олександр Косенко та Андрій Чернієнко. Але галичани вправно захищалися, ліквідовуючи потенційну небезпеку ще на підступах до власного майданчику. А на 12-й хвилині глядачі побачили другий гол у цій грі. З відстані 9 метрів влучно пробив Євген Москвін -- 0:2. Приголомшенні таким розвитком подій господарі ще впродовж наступних кількох хвилин не могли отямитися і віддали ініціативу львів’янам. Лише впродовж заключних хвилин першого тайму вони спромоглися на власні атаки, які можна назвати гострими. Після перерви на майданчику точилася обопільна гостра гра, моменти для взяття воріт мали обидві команди, але голів більше не було. Відтак, 0:2 – чергова перемога «Тайму». ИСТОЧНИК: http://fctime.lviv.ua/content/view/76/3/
Просмотров: 783 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0