Главная » 2008 » Октябрь » 27 » СумДУ – «Енергія» - 6:5. «Прокляття» в силі
11:50
СумДУ – «Енергія» - 6:5. «Прокляття» в силі
СумДУ- «Енергія» - 6:5. Голи: Колесник (19, 28, 32), Бурдюг (34), Бєлоцерковець (36), Пєсоцкий (37) – Піддубний (9), Легчанов (27, 38, 39) Луців (33). СумДУ: Хавренко – Колесник, Бурдюг, Котляр, Карацюба, Лисниченко, Саєнко, Лебідь, Бєлоцерковець, Пєсоцкій. «Енергія»: Кардаш – Луців, Легчанов, Федюк, Якунін, Овсянніков, Кондратюк, Піддубний, Кузь, Вацяк, Струк. Попередження: Пєсоцкий (17), Карацюба (27), Бурдюг (28) – Кардаш (9) «Енергія» двічі вела у рахунку, але цього виявилося замало для того, аби здобути бодай одне очко у матчі п’ятого туру чемпіонату України. Минулого сезону львів’яни теж поступалися у Сумах (двічі – у Кубку і чемпіонаті). Тоді це було сенсаційно, зараз уже більш буденно. Команда з Сум, як би вона не змінювала назву, – незручний суперник для «Енергії». «Начудив» Кардаш. 4 чи навіть 5 м’ячів з шести, що їх пропустила «Енергія», голкіпер міг відбивати. Нервові і невпевнені дії Володимира змушували хвилюватися й інших гравців команди. Хоча починалося для «Енергії» все в Сумах позитивно і результативно. За в’язкої гри з низьким темпом першими відзначилися саме гості. У середині першого тайму гру на себе взяв Піддубний – Сергій обіграв Саєнка і потужно пробив під перекладину – 0:1. У першій половині гри підопічні Кобзаря могли і розвинути власну перевагу, та слово взяв "злий геній" «Енергії» Колесник. У попередніх матчах проти «зелено-білих» Віталій провів п’ять м’ячів у ворота львівської команди, тепер «лише» три. Перший і чи не найважливіший свій гол Колесник забив на 19 хвилин – ударом зі штрафного. 1:1 – саме за такого рахунку завершився перший тайм Перед тим, як капітан гостей забив ще двічі, «Енергія» знову вийшла вперед. На 27-й хвилині зі штрафного забив Легчанов, який ще нещодавно захищав кольори збірної України на чемпіонаті світу з футзалу у Бразилії. Загалом же у другому таймі «енергетики» володіли територіальною ініціативою, натомість гості здебільшого діяли на контратаках, вичікували на помилки суперників. І свого таки дочекалися. Колесник з 10 метрів до воріт з кута майданчику пробив низом, Кардаш з м’ячем впоратися так і не зумів. А ще за кілька хвилин Колесник ударом зі штрафного з далекої відстані оформив хет-трик – 3:2. Уже в буквально у наступній атаці підопічні Кобзаря вирівнюють баланс сил. «Постарався» Луців (прицільно пробив з 10-и метрів) – 3:3. Та далів рахункові гойдалки почали розгойдуватися на користь господарів. Бурдюг обіграє голкіпера і цифри на табло показують уже "4:3". Бєлоцерковец після передачі Карацюби вдало розпоряджається м’ячем і це 5:3. З пасу того ж таки Карацюби красиво з лету пробиває Пєсоцкій - 6:3 за три хвилини до завершення матчу. До честі львів’ян - вони не викинули білого прапора, та два голи Легчанова ситуації не врятували. Лиши зовсім трошки підсолодили гіркоту поразку. ИСТОЧНИК: http://www.energia.lviv.ua/Pages/News.aspx?newsId=440
Просмотров: 876 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0