Главная » 2008 » Октябрь » 26 » “Кардинал” (Львів) – “ТВД” (Львів) - 3:6
00:07
“Кардинал” (Львів) – “ТВД” (Львів) - 3:6

Голи: Яцишин (4), Данилюк (20), Танський (26) - Рогачов (15, 31, 36), Сільченко (15), Маржановський (21, 30)

"Кардинал": Русецький - Танський, Когут, Пунько, Багряк - Данилюк, Лаба, Яцишин, Брожко - Волянюк

"ТВД": Мельник - Маржановський, Вахула, Сільченко, Рогачов - Чеботарьов, Хавер, Денис, Кордоба - Кіндій, Цимбаляк

Ті нечисленні глядачі, які завітали в зал СКА, стали свідками цікавого, напруженого поєдинку, який розпочався зі швидкого голу “Кардинала”: швидку триходівку підопічних Романа Свища завершив Назар Яцишин – 1:0. “ТВД” відповів ударами Хавера та Дениса, які парирував Русецький. А коли Сільченко технічно підрізав м’яч над Русецьким, той влучив у стійку. Вирівняли ситуацію “теведисти” аж на 15-й хвилині, коли зусилля партнерів, вийшовши один на один, у гол втілив Євген Рогачов  – 1:1. Через 10 секунд інший голеадор “ТВД” Дмитро Сільченко реалізував свій вихід – 1:2. Здавалося, саме за такого рахунку команди підуть на перерву. Але Данилюк підстеріг “теведистів”, які занадто самовпевнено робили поперечні передачі поблизу своїх воріт, й скерував м’яча у верхній кут – 2:2.

Тільки-но розпочався другий тайм, як Маржановський на дальній штанзі замкнув передачу Сільченка – 2:3. Але і тут розвинути успіх підопічним Романа Ковальчика не вдалося: Танський скористався черговою помилкою гравців “ТВД” і знову зрівняв рахунок – 3:3. Та це був останній успіх “Кардинала” в цій доволі результативній грі: Маржановський опинився в потрібному місці у потрібний момент – 3:4, Рогачов блиснув індивідуальною майстерністю (3:5), а потім – дальнім ударом (3:6). Спробував забити у порожні ворота Мельник, але м’яч пролетів поруч зі стійкою. Відтак, без інтриги не обійшлося, хоча перемога “ТВД” вийшла прогнозованою – 6:3.