Главная » 2008 » Октябрь » 19 » І знову нічия
00:15
І знову нічия

Сьогодні в палаці спорту „Будівельник” відбулося чергове протистояння між старими друзями-суперниками – „Енергією” і „Таймом”. Рахунок у матчі відкрили „енергетики” завдяки влучному пострілу Якуніна. Згодом, збільшив перевагу в грі Овсянніков. „Тайм” відповів голом у виконанні Олександра Бондаря. Після блискуче виконаної домашньої заготовки – Тарас Кузь встановлює статус-кво – 3:1. Перший „Тайм” завершується з рахунком – 3:2 на користь „зелено-білих” – „розписався” у воротах Кардаша Кольцун. У другому таймі голи Макаєва та Москвіна виводять, підопічних Гончаренка, вперед. Мабуть, матч так й завершився б, якби Кузик не зіграв рукою у власному карному майданчику. Вирок взявся виконувати Якунін, який і встановив остаточний рахунок у грі.

„Енергія” (Львів) – „Тайм” (Львів) 4:4
18 жовтня. Львів. Палац спорту „Будівельник”
Арбітри:
Хомляк (Львів), Левицький (Львів)
Енергія: Кардаш (Пітуля, 21) – Струк, Якунін, Овсянніков, Кондратюк – Кузь, Федюк, Вацяк, Легчанов – Піддубний. Тренер: Юрій Кобзар
Тайм: Борозенець (Іваняк, 21) – Макаєв, Павленко, О. Бондар, Скорий – Цибик, Москвін, Брунько, Кольцун – Кузик, Баландюх. Тренер: Станіслав Гончаренко
Голи: Якунін-2, Овсянніков, Кузь – О. Бондар, Кольцун, Макаєв, Москвін